Tesztelői munkatárs (m/w/d)-villamosság

Összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, a kereskedelemre és az adminisztrációra összpontosítva - ez az, amiért minden nap a legjobbunkat adjuk.

Egy ismert kempteni vállalat számára keresünk azonnali hatállyal tesztelési területen dolgozó munkatársat (m/w/d).

Az Ön feladatai

  • Az alkatrészek és eszközök végső tesztelésének elvégzése és dokumentálása
  • Az alkatrészek programozása (firmware), végső összeszerelés és üzembe helyezés
  • Tesztelési utasítások elkészítése/tervezése és tesztelési összeállítások készítése
  • Javítások kezelése és dokumentálása
  • Statisztikák készítése

A mi elvárásaink

  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség/ technikus/ mester/ szakmunkás/ pályamódosító műszaki tapasztalattal
  • Elektronikai gyártásban és tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Ideális esetben tapasztalat a tesztelési szoftverek és tesztrendszerek használatában
  • Hajlandóság váltott műszakban dolgozni

Amit kínálunk

  • Kellemes légkör egy barátságos, dinamikus csapatban
  • A pozíciónak megfelelő fizetés és modern, barátságos munkahely.
  • Lehetőség arra, hogy saját innovatív ötleteivel hozzájáruljon egy sikeres, folyamatosan fejlődő vállalathoz.
  • Szabadság és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes és jó minőségű munkaruha