Szerelő ( m/w/d) teljes munkaidő 21,00 €/h-tól

Összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, kereskedelemre és közigazgatásra összpontosítva - ezért adunk ki magunkból a legtöbbet minden nap.

Wangen im Allgäu városában működő, jól ismert vállalat számára azonnali kezdéssel szerelőt ( m/w/d) keresünk.

Az Ön feladatai

  • Csomagológépek professzionális összeszerelése a speciális gépgyártás területén
  • Minőségellenőrzés
  • Hibaelhárítás

A mi elvárásaink

  • befejezett ipari gépész ( m/w/d), villanyszerelő ( m/w/d), mechatronikai mérnök ( m/w/d) vagy hasonló szakképzés.
  • többéves szakmai tapasztalat
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Teljesítménytől függő fizetés (IGZ/DGB kollektív szerződés), beleértve a béremelést és a vonzó bónuszokat, pl. utazási költségeket.
  • Legfeljebb 30 nap éves szabadság
  • Szabadság és karácsonyi jutalom
  • Hosszú távú foglalkoztatás és reális esély arra, hogy a régió ismert vállalatai felvegyék Önt
  • Gondos beilleszkedés az új munkahelyre és személyes kapcsolattartó személy
  • Kommunikáció, bérszámfejtés és munkaidő-nyilvántartás digitálisan a munkaalkalmazásunkon keresztül