Személyzeti referens (m/w/d) Haldenwang 20.00 €/h-tól

Összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, a kereskedelemre és az adminisztrációra összpontosítva - ezért teszünk meg minden nap mindent.

Kempten melletti ügyfelünk számára azonnali hatállyal keresünk személyzeti munkatársat (m/w/d).

Az Ön feladatai

  • A munkaerő-felvételi folyamatért való felelősség és annak ellenőrzése - a hirdetéstől a jelöltek kiválasztásán át a szerződéskötésig.
  • A munkavállalók, valamint a szakemberek és a vezetők tanácsadása és támogatása a személyzeti kérdésekben.
  • A vezetőknek munkajogi kérdésekkel kapcsolatos tanácsadás és a munkajoggal kapcsolatos összehangolt személyzeti intézkedések, valamint a személyzeti irányítási folyamatok végrehajtása.
  • Vállalati szerződések kidolgozása és feldolgozása az előírásoknak megfelelően
  • Szerződések és nyomtatványok készítése a munkajogi követelményeknek megfelelően
  • Együttműködés és konstruktív együttműködés a munkavállalók képviselőivel
  • Együttműködés a HR-projektekben, akár részlegek között is
  • A HR-folyamatok folyamatos optimalizálása és fejlesztése
  • HR-kulcsszámok és statisztikák meghatározása és rendelkezésre bocsátása

A mi elvárásaink

  • Sikeresen elvégezte a "humánerőforrás-menedzsmentre" összpontosító üzleti tanulmányokat.
  • Több éves szakmai tapasztalat az operatív és stratégiai HR-munka területén.
  • A munkajog és az üzemi alkotmányjog, valamint adott esetben az adó- és társadalombiztosítási jog nagyon jó ismerete.
  • Projektmenedzsment és folyamatmodellezés terén szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság és diszkréció
  • Kommunikációs készségek és szociális kompetencia, magas szintű önmotivációval párosulva.
  • Az MS Office termékek magabiztos kezelése
  • Előnyt jelent az SAP HCM nagyon jó ismerete.
  • Jó angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk

  • Teljesítményhez kötött bér (IGZ/DGB kollektív szerződés)
  • Legfeljebb 30 nap éves szabadság
  • Szabadság és karácsonyi jutalom
  • Hosszú távú foglalkoztatás és reális esély arra, hogy a régió neves vállalatai felvegyék Önt
  • Gondos betanítás az új munkakörben és személyes kapcsolattartó személy
  • Kommunikáció, bérszámfejtés és munkaidő-nyilvántartás digitálisan a munkaalkalmazásunkon keresztül