Soustružník – Schönheide

Do slévárny v saském Schönheide hledáme uchazeče na pozici soustružník. Společnost dodává své výrobky primárně do automobilového průmyslu, využití ale nachází i napříč jinými obory. Práce je to tedy pestrá a zajímavá a je ideální pro uchazeče z Karlových Varů a okolí na denní dojíždění (55 km od Karlových Varů, 45 km od Nejdku, 35 km z Kraslic).

Náplň práce:

  • Samostatné soustružení na soustruhu s cyklickým řízením nebo na CNC soustruhu
  • Kontrola kvality odvedené práce

Požadujeme:

  • Znalosti s programováním a obsluhou CNC soustruhů – alespoň základy
  • Vyučení v oboru
  • Samostatnost, svědomitost
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Němčinu nejméně na úrovni A2 (mírně pokročilý)
  • Řidičský průkaz a vlastní auto na dojíždění do práce

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr, německou smlouvu na dobu neurčitou
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • Zaměstnanecká benefit karta
  • Mzdu od 14,50 € /hod.
  • Fahrgeld
  • Možnost stravování v podnikové kantýně

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue na e-mailu aue@starke-jobs.com. Na e-mail zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nebo se Vám s ním nechce trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

  •  Měsíční plat  €2500 ~ €3000
  •  Adresa  Schönheide, Německo
  •  Úroveň zkušeností  Začátečník
  •  Počet let praxe  0-2
  •  Vyberte úroveň němčiny  A2
  •  Směny  2 směny

O nás

• Otevřená firemní kultura s vynikající pracovní atmosférou a plochou hierarchií

• Nejmodernější a digitální zpracování všech procesů mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem prostřednictvím naší aplikace

• Jednoduché podání žádosti o dovolenou a náhradní volno prostřednictvím aplikace

• Výplatnice, mzdové účetnictví, dokumenty, místo výkonu práce včetně odpracovaných hodin, vše přehledně v aplikaci

• Jednoduché nahrání výkazů práce nebo dokumentů, které mají být zpracovány,  prostřednictvím aplikace, bez nutnosti dostavit se osobně na pobočku

• Smlouva na dobu neurčitou a plat založený na výkonu

• Kompenzace přesčasů, nadprůměrné sociální příspěvky, příspěvek na dopravu, brzký výplatní termín

• Plná podpora při osobním a profesním rozvoji

Hodnocení našich zaměstnanců naleznete zde: Recenze Starke Jobs Aue

Nabízíme Vám

  • Fahrgeld

Podat žádost