Raktári dolgozó (m/w/d)

Összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, a kereskedelemre és az adminisztrációra összpontosítva - ez az, amiért minden nap a legjobbat nyújtjuk.

Egy nagy nemzetközi ügyfél számára keresünk raktári munkatársakat (m/w/d) Waldenburgba.

Az Ön feladatai

  • Ipari targoncák kezelése (targonca, hangya stb.)
  • Komissiózás egy lista segítségével
  • Rendelés nyomon követése
  • Bejövő és kimenő áruk
  • Bejövő áruk ellenőrzése
  • Csomagolási tevékenységek
  • Karton dobozok csomagolása

A mi elvárásaink

  • Megbízhatóság és tanulási hajlandóság
  • Targoncavezetői engedély szükséges (rajtunk keresztül is megszerezhető ,14 napon belül ).
  • A raktári ismeretek előnyt jelentenek
  • Jó német nyelvtudás