Operátor výroby - Sehmatal

Operátor výroby - kompletace kabelových svazků

Hledáme několik operátorů výroby pro výrobu a kompletaci kabelových svazků ve městě Sehmatal - pouhých 7 km od hraničního přechodu ve Vejprtech!

Tato společnost patří k předním výrobcům konektorů a kabelových svazků pro automobilový průmysl. Vyznačuje se dobrou pracovní atmosférou a čistým pracovním prostředím. Práci je možné se rychle naučit, ale vyžaduje pečlivost. U některých činností je možné i sedět.

Pracovní náplň

  • vkládání kabelů do stroje
  • montáž zástrček a příslušenství
  • balení vyrobeného zboží
  • kontrola kvality vyrobeného zboží

Odborné požadavky

  • základní znalosti němčiny
  • základní zkušenosti s výrobou
  • dobrý zrak
  • čistá a kvalitní práce
  • ochota se posunout
  • řidičský průkaz a auto by měly být k dispozici
  • fyzická zdatnost
  • dochvilnost a spolehlivost

Váš zaměstnavatel v Německu

• Otevřená firemní kultura s vynikající pracovní atmosférou a plochou hierarchií

• Nejmodernější a digitální zpracování všech procesů mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem prostřednictvím naší aplikace

• Jednoduché podání žádosti o dovolenou a náhradní volno prostřednictvím aplikace

• Výplatnice, mzdové účetnictví, dokumenty, místo výkonu práce včetně odpracovaných hodin, vše přehledně v aplikaci

• Jednoduché nahrání výkazů práce nebo dokumentů, které mají být zpracovány,  prostřednictvím aplikace, bez nutnosti dostavit se osobně na pobočku

• Smlouva na dobu neurčitou a plat založený na výkonu

• Kompenzace přesčasů, nadprůměrné sociální příspěvky, příspěvek na dopravu, brzký výplatní termín

• Plná podpora při osobním a profesním rozvoji

Hodnocení našich zaměstnanců naleznete zde: https://g.page/Starke-Jobs-Marienberg?we

Výhody zaměstnání v Německu

  • německé sociální pojištění při práci na plný pracovní úvazek
  • 25 dní dovolené (navyšování dle délky trvání pracovního poměru)
  • denní příspěvek na cestu (Fahrgeld) – nepodléhá zdanění
  • příspěvky na dovolenou a vánoce (navyšování dle délky trvání pracovního poměru)
  • příplatky za noční směny za noční a extra směny
  • práce v blízké dojezdové vzdálenosti od místa bydliště
  • průběžné zvyšování mzdy díky oborovýcm příplatkům a neustále rostoucí tarifní mzdě
  • přátelský tým, ve kterém si můžete pravidelně vyměňovat zkušenosti
  • cílené zapracování a příprava na vaše nové pole působnosti jako zaměstnance ve výrobě

Podat žádost