Operátor výroby – Drebach, Německo

Operátor výroby – Drebach- Sasko

Nejoblíbenější nabídka práce v zahraničí je podle našich zjištění ta na pozici operátora výroby. Jednu takovou vám přinášíme právě teď. Pro neustále se rozvíjející společnost v oblasti zahradní techniky v Drebachu v současné době hledáme vhodné uchazeče na operátor výroby drobných dílů do dvousměnného provozu. Nástup je možný ihned!

Náplň práce na pozici operátor výroby:

  • Obsluha strojů, montáž řetězových pil, sekaček na trávu a jiné zahradní stroje a nářadí
  • Montáž sestav
  • Montáž malých dílů a šroubových spojů
  • Finální kontrola kvality, balení a příprava k přepravě koncovým zákazníkům

práce v zahraničí operátor výroby

Požadavky na pozici operátor výroby:

  • Dobré vnímání, technické porozumění a čtení výkresů
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • Zkušenosti s výrobou
  • Pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • Auto a řidičský průkaz
  • Znalost němčiny na komunikativní úrovni (minimálně úroveň A2/B1)

Operátor výroby může očekávat:

  • Hodinová mzda od 10.45 €
  • Firemní prémie
  • Přátelský kolektiv
  • Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 24 dnů dovolené
  • Příspěvky na Vánoce a dovolenou

Tato nabídka práce v zahraničí je vhodná pro muže i ženy.

V případě v zájmu o pozici operátor výroby kontaktujte personální agenturu Starke Jobs Marienberg pro více informací.

Další aktuální nabídky práce v Německu naleznete na tomto odkazu.

O nas - Starke Jobs

• Otevřená firemní kultura s vynikající pracovní atmosférou a plochou hierarchií

• Nejmodernější a digitální zpracování všech procesů mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem prostřednictvím naší aplikace

• Jednoduché podání žádosti o dovolenou a náhradní volno prostřednictvím aplikace

• Výplatnice, mzdové účetnictví, dokumenty, místo výkonu práce včetně odpracovaných hodin, vše přehledně v aplikaci

• Jednoduché nahrání výkazů práce nebo dokumentů, které mají být zpracovány,  prostřednictvím aplikace, bez nutnosti dostavit se osobně na pobočku

• Smlouva na dobu neurčitou a plat založený na výkonu

• Kompenzace přesčasů, nadprůměrné sociální příspěvky, příspěvek na dopravu, brzký výplatní termín

• Plná podpora při osobním a profesním rozvoji

Hodnocení našich zaměstnanců naleznete zde: https://g.page/Starke-Jobs-Marienberg?we

Podat žádost