Operátor výroby – Crottendorf, Německo

Nabídka práce v Německu – Operátor výroby

Práce v Německu – Operátor výroby – Crottendorf, Německo

Hledáme uchazeče o práci na pozici operátor výroby. Vaším zaměstnavatelem bude celoevropský lídr na trhu, který vyvíjí, vyrábí a prodává kování pro okna a dveře z hliníku, nerezové oceli, mosazi a plastu, hledá uchazeče na pozici operátor výroby. Město Crottendorf leží u českých hranic, tato práce v Německu je tedy ideální na denní dojíždění z oblasti od Chomutova po Karlovy Vary.

Náplň práce na pozici operátor výroby:

  • Zajištění chodu linky – příprava, obsluha, závěrečný úklid před předáním další směně
  • Obsluha strojů
  • Vizuální kontrola hotových výrobků
  • Balení hotových výrobků

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat na směny (3-směnný provoz)
  • Zkušenosti na pozici operátora výroby výhodou
  • Němčina na úrovni min. A2
  • Řidičský průkaz sk. B + vlastní auto výhodou (pro denní dojíždění do zaměstnání)

práce v německu operátor výroby

Jako oprátor výroby dostanete:

  • Německá pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • Práci v blízkosti příhraničí KV kraje a Chomutova
  • Nadtarifní příplatky – za noční, za směnnost atd.
  • Moderní provoz, plně automatizovaná linka
  • Přátelský a sympatický kolektiv na pracovišti
  • Podporu česky mluvící kontaktní osoby po celou dobu trvání pracovní poměru

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám.

O nás

• Otevřená firemní kultura s vynikající pracovní atmosférou a plochou hierarchií

• Nejmodernější a digitální zpracování všech procesů mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem prostřednictvím naší aplikace

• Jednoduché podání žádosti o dovolenou a náhradní volno prostřednictvím aplikace

• Výplatnice, mzdové účetnictví, dokumenty, místo výkonu práce včetně odpracovaných hodin, vše přehledně v aplikaci

• Jednoduché nahrání výkazů práce nebo dokumentů, které mají být zpracovány,  prostřednictvím aplikace, bez nutnosti dostavit se osobně na pobočku

• Smlouva na dobu neurčitou a plat založený na výkonu

• Kompenzace přesčasů, nadprůměrné sociální příspěvky, příspěvek na dopravu, brzký výplatní termín

• Plná podpora při osobním a profesním rozvoji

Hodnocení našich zaměstnanců naleznete zde: Recenze Starke Jobs Aue

Nabízíme Vám

  • německé sociální pojištění při práci na plný pracovní úvazek
  • 25 dní dovolené (navyšování dle délky trvání pracovního poměru)
  • denní příspěvek na cestu (Fahrgeld) – nepodléhá zdanění
  • příspěvky na dovolenou a vánoce (navyšování dle délky trvání pracovního poměru)
  • příplatky za noční směny za noční a extra směny
  • práce v blízké dojezdové vzdálenosti od místa bydliště
  • průběžné zvyšování mzdy díky oborovýcm příplatkům a neustále rostoucí tarifní mzdě
  • přátelský tým, ve kterém si můžete pravidelně vyměňovat zkušenosti
  • cílené zapracování a příprava na vaše nové pole působnosti jako zaměstnance ve výrobě

Podat žádost