Mechatronikai karbantartó technikus (m/w/d)

Összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, kereskedelemre és közigazgatásra összpontosítva - ezért adunk ki magunkból a legtöbbet minden nap.

Egy neves, a napelemiparban tevékenykedő, Heilbronn régióbeli ügyfelünk számára keresünk karbantartó mechatronikai technikusokat (m/w/d).

Az Ön feladatai

  • A gyártás segédanyagokkal való ellátása (savak, lúgok, lakkok stb.)
  • A felhasznált segédanyagok ártalmatlanítása
  • A gyártási létesítmények karbantartása és szervizelése
  • A gyártóüzemek hibaelhárítása a folyamatos termelési folyamat biztosítása érdekében
  • A gyakornokok fakultatív felügyelete

A mi elvárásaink

  • Gép- és berendezéskezelő, ipari gépész, mechatronikai technikus vagy hasonló szakképesítéssel rendelkező szakmában szerzett végzettség.
  • Ideális esetben rendelkezik tapasztalattal a mikrotechnológia területén.
  • Magabiztosság és erős kommunikációs készség
  • angol nyelvtudás, általános számítógépes ismeretek (Word/Excel)
  • hajlandóság 2 műszakban vagy folyamatos éjszakai műszakban dolgozni

Amit kínálunk

  • Órabér akár 20,00 € + bónuszok
  • Szabadság és karácsonyi bónusz
  • Hosszú távú foglalkoztatás és jó elhelyezkedési esélyek
  • Ingyenes munkaruha és cipő
  • Elkötelezett csapat elismerő együttműködéssel