Mechanik przemysłowy /Anlagemechaniker(m/w/d)

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Mechanik przemysłowy

Firma Elbmonteure Service GmbH  wspiera specialistycznie Firmy w całych Niemczech w projektach związanych z technicznym wyposażeniem budynków.

Poszukujemy pracowników na stanowisko Mechanik przemysłowy / Mechanik instalacji przemysłowych (m/w/d)

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Data rozpoczęcia: Styczeń 2022

Twoje zadania:

- Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

- Nowe budownictwo i remonty instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

- Montaż i adaptacja rurociągów

- Spawanie i lutowanie surowych części i kabli

Twój profil:

- Masz wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe jako Mechanik przemysłowy (m/w/d)

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Lojalność i umiejętność pracy w zespole

- Wysoki poziom zaangażowania i elastyczności

- Prawo jazdy klasy B

Nasza oferta:

- Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

- Wynagrodzenie za wyniki według taryfy BAP (powyżej taryfy), dodatek świąteczny i urlopowy

- Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy (np.Würth) zapewnia nasza firma

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- Opieka koordynatora polskojęzycznego

Arbeitgeberleistungen / Unternehmensangebot

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie CV

Dołącz do naszego zespołu już dziś!!!