Ślusarz (m/f/d)

Twoje zadania:

- Montaż i demontaż maszyn i systemów

- Montaż zespołów

- Produkcja detali i komponentów wykonanych z metalu

- Spawanie i cięcie płomieniem

Twój profil:

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Masz wykształcenie zawodowe

- Kilkuletnie doświadczenie w odpowiednim zawodzie

- Lojalność i umiejętność pracy w zespole

- Wysoki poziom zaangażowania i elastyczności

- Prawo jazdy klasy B

Oferujemy:

- Bezpieczne miejsce pracy

- Wynagrodzenie za wyniki według taryfy BAP (powyżej taryfy), dodatki, dodatek świąteczny i urlopowy

- Najwyższej klasy sprzęt z profesjonalnymi narzędziami (np. Würth) i środkami ochrony osobistej

- Opieka koordynatora polskojęzycznego

- Dobre możliwości rozwoju i szkolenia

- Różnorodne place budowy

Bedeutung für das Unternehmen

Możesz spodziewać się ciekawych projektów jako ślusarz (m/k/d),

dobrych możliwości rozwoju i odpowiedniego wynagrodzenia w dynamicznej

firmie z krótkimi procesami decyzyjnymi.

Zainteresowany? Czekamy na Twoje zgłoszenie!