Gyártási segédmunkás (m/w/d)

Összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, a kereskedelemre és az adminisztrációra összpontosítva - ez az, amiért minden nap a legjobbat nyújtjuk.

Egy jól ismert nufringeni vállalat számára keresünk azonnali kezdéssel termelési asszisztenst (m/f/d) a fémmegmunkálás területén.

Az Ön feladatai

  • Különböző anyagok feldolgozása (az osztálytól függően)
  • Gépek üzemeltetése
  • Egyszerű összeszerelési feladatok
  • Minőségellenőrzés

A mi elvárásaink

  • Lelkiismeretes munkavégzés
  • Nincs szükség képzésre, korábbi termelési tapasztalat előny
  • Megbízhatóság, szorgalom, felelősségtudat
  • Fizikai teherbíró képesség

Amit kínálunk

  • Teljesítményhez kötött bér (IGZ/DGB kollektív szerződés), beleértve a kollektív szerződéses emeléseket és az ágazati pótdíjakat is.
  • Órabér 13,00 EUR  Bruttó
  • Legfeljebb 30 nap éves szabadság
  • Ünnepi és karácsonyi bónuszok
  • Hosszú távú együttmüködés
  • Gondos betanítás az új munkakörben és egy személyes kapcsolattartó
  • Kommunikáció, bérszámfejtés és munkaidő-nyilvántartás digitálisan a munkaalkalmazásunkon keresztül