Gépkezelő (m/w/d) Ottobeuren akár 21,00 €/h

Összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, a kereskedelemre és az adminisztrációra összpontosítva - ezért teszünk meg minden nap mindent.

Ottobeurenben található neves vállalat számára keresünk azonnali kezdéssel vágógépkezelőt (m/w/d).

Az Ön feladatai

  • Hagyományos és CNC-vezérlésű egy- és többorsós esztergagépek üzemeltetése és beállítása.
  • A gyártási berendezések, szerszámok és segédeszközök rendszeres karbantartása és szervizelése.
  • A gyártott termékek minőségéért való felelősségvállalás a vonatkozó vizsgálati tervek alapján.
  • A specifikációk ellenőrzése a minőségügyi kézikönyv alapján.
  • A megadott idők, gyártási dokumentumok és egyéb munkaügyi dokumentumok ellenőrzése, dokumentálása és betartása

A mi elvárásaink

  • Lefűrészgépkezelő (m/w/d), ipari gépész (m/w/d), fémipari szakmunkás (m/w/d), gépjármű-szerelő (m/w/d) vagy hasonló szakképesítés.
  • Előnyt jelent a gépi megmunkálásban szerzett munkatapasztalat
  • CNC-ismeret előnyös
  • Műszakos készenlét

Amit kínálunk

  • Teljesítményhez kötött bér (IGZ/DGB kollektív szerződés), beleértve a béremelést is
  • Legfeljebb 30 nap éves szabadság
  • Szabadság és karácsonyi jutalom
  • Hosszú távú foglalkoztatás és reális esély a régió neves vállalatainál történő elhelyezkedésre
  • Gondos bevezetés az új munkahelyre és személyes kapcsolattartó személy
  • Kommunikáció, bérszámfejtés és munkaidő-nyilvántartás digitálisan a munkaalkalmazásunkon keresztül