Elektronikai műszerész ( m/w/d)

Összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, a kereskedelemre és az adminisztrációra összpontosítva - ezért teszünk meg minden nap mindent.

Egy ismert leingarteni vállalat számára keresünk azonnali kezdéssel elektronikai technikus ( m/w/d) munkatársat.

Az Ön feladatai

  • Ipari kapcsolóberendezések vizsgálata az előírásoknak megfelelően
  • A hibás alkatrészek azonosítása és kijavítása
  • A vizsgálat dokumentálása és szükség esetén a hibaelhárítás.

A mi elvárásaink

  • Elektronikai technikus képzés
  • Sorozatgyártású alkatrészek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Kapcsolási rajzok olvasása
  • Német nyelvtudás írásban és szóban
  • lelkiismeretes és pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Vonzó bérezés ipari felárral fém- és villamosipari felárral a következő skálán:
  • Kezdettől fogva: 17,46 €/h
  • 5 hónap után: 18,92 €/h
  • 7 hónap után: 19,61 €/h
  • 15 hónap után: 24,01 €/h
  • Nappali műszakban történő munkavégzés (rugalmas munkaidő reggel 7 és délután 4 óra között).
  • Kedvezményes ebéd a vállalati étkezdében.
  • Legfeljebb 30 nap éves szabadság
  • Szabadság és karácsonyi jutalom