Elektromos tesztelő (m/w/d) Leingartenben akár 21,98 € / h

Összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, a kereskedelemre és az adminisztrációra összpontosítva - ezért teszünk minden nap a legjobbat.

Egy jól ismert leingarteni vállalat számára keresünk azonnali hatállyal elektromos tesztelőt (m/w/d).

Az Ön feladatai

  • Ipari kapcsolóberendezések vizsgálata az előírásoknak megfelelően
  • A hibás alkatrészek azonosítása és kijavítása
  • A tesztelés és szükség esetén a hibaelhárítás dokumentálása

A mi elvárásaink

  • A sorozatgyártású alkatrészek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Elektronikai képzés kívánatos
  • Kapcsolási rajzok olvasása
  • Német nyelv írásban és szóban
  • Lelkiismeretes és pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Vonzó bérezés ipari  fém- és villamosipari pótlékokkal a következő skálán:
  • Kezdettől fogva: 15,32 €/h
  • 3 hónap után: 15,98 €/h
  • 5 hónap után: 17,32 €/h
  • 7 hónap után: 18.50 €/h
  • 15 hónap után: 21,98 €/h
  • Nappali műszakban történő munkavégzés (rugalmas munkaidő reggel 7 és délután 4 óra között)
  • Kedvezményes ebéd a vállalati étkezdében
  • Legfeljebb 30 nap éves szabadság
  • Nyaralási és karácsonyi bónusz
  • Hosszú távú együttmüködés
  • Gondos betanítás az új munkahelyen és egy személyes kapcsolattartó személy