Beépítő (m/w/d)

Zweck und Ziel der Stelle

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, a kereskedelemre és az adminisztrációra összpontosítva - ez az, amiért minden nap a legjobbunkat adjuk.

Egy düsseldorfi, a járműfelszerelés területén jól ismert céghez keresünk azonnali kezdéssel szerelőt (m/w/d).

Az Ön feladatai

  • Speciális alkatrészek gyártása (fa / fém)
  • Blokkok előszerelése a PX 5 tervezés szerint
  • A kész blokkok beépítése az ügyfelek személygépkocsijaiba és kisteherautóiba.
  • Speciális gyártmányok beépítése az ügyfelek személygépkocsijaiba és kisteherautóiba
  • Padló/falelemek beépítése az ügyfelek személygépkocsijaiba és kisteherautóiba
  • Rakományrögzítő elemek beépítése
  • Szellőzőrendszerek beépítése a járművekre

A mi elvárásaink

  • Faipari (m/w/d), fémipari (m/w/d), autószerelői (m/w/d), lakatos (m/w/d) vagy hasonló szakképzésben szerzett végzettség.
  • Ácsmunka
  • Jó német nyelvtudás írásban és szóban
  • Munkautasítások olvasása
  • Rajzok és tervek olvasása PX 5
  • Műszaki megértés
  • Az összeszerelő szerszámok magabiztos kezelése
  • Tapasztalat a lemezmegmunkálásban
  • Targoncavezetői engedély (előfeltétel)
  • Rugalmas munkavégzési hajlandóság
  • Fizikai rugalmasság
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk

  • Teljesítményhez kötött bér (IGZ/DGB kollektív szerződés), beleértve a kollektív szerződéses emeléseket és az ágazati pótdíjakat is.
  • Legfeljebb 30 nap éves szabadság
  • Szabadság és karácsonyi pótlék
  • Hosszú távú foglalkoztatás és reális esély a régió neves vállalatainál történő elhelyezkedésre
  • Gondos betanítás az új munkakörben és személyes kapcsolattartó személy
  • Kommunikáció, bérszámfejtés és munkaidő-nyilvántartás digitálisan a munkaalkalmazásunkon keresztül