Alkalmazott ( m/w/d) raktári belső szállításra 14.00 €/h-tól

Összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, a kézművességre és az adminisztrációra összpontosítva - ez az, amiért minden nap a legjobbunkat adjuk.

Egy ismert haldenwangi vállalat számára keresünk azonnali kezdéssel munkatársat ( m/w/d) belső szállításra.

Az Ön feladatai

  • Belső szállítások elvégzése
  • Teherhordozók és termékek szállítása megfelelő szállítóeszközökkel
  • cikkek elszállítása és kiszállítása, részben közvetlenül a meghatározott raktározási helyről vagy a meghatározott raktározási helyre.
  • Nagyméretű alkatrészek tárolásának elvégzése
  • Tehergépkocsik be- és kirakodása
  • A berendezések karbantartása és gondozása az előírásoknak megfelelően
  • A szállítójárművek és berendezések rendszeres tisztítása
  • Részvétel a minőségbiztosítási intézkedésekben
  • Közreműködés az optimalizálási intézkedésekben a belső szállítási csoporton belül.

A mi elvárásaink

  • Előnyt jelent a belső szállítás területén szerzett munkatapasztalat.
  • Targoncás jogosítvány
  • A rakománybiztonsággal kapcsolatos ismeretek kívánatosak
  • Önálló és megbízható munkavégzés
  • Műszakos készenlét

Amit kínálunk

  • Teljesítményhez kötött bér (IGZ/DGB kollektív szerződés)
  • Legfeljebb 30 nap éves szabadság
  • Szabadság és karácsonyi jutalom
  • Hosszú távú foglalkoztatás és reális esély arra, hogy a régió neves vállalatai felvegyék Önt
  • Gondos betanítás az új munkakörben és személyes kapcsolattartó személy
  • Kommunikáció, bérszámfejtés és munkaidő-nyilvántartás digitálisan a munkaalkalmazásunkon keresztül