Alkalmazott ( m/w/d) a haldenwangi csomagküldő raktárba 15,00 €/h-tól

Összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, a kereskedelemre és az adminisztrációra összpontosítva - ez az, amiért minden nap a legjobbunkat adjuk.

Egy ismert haldenwangi vállalat számára keresünk azonnali kezdéssel munkatársat ( m/w/d) a csomagküldő raktárba.

Az Ön feladatai

  • komissiózási listák alapján történő komissiózás
  • Az áruk meghatározott raktárterületekre történő visszavétele és elhelyezése
  • Teherautók és tengeri konténerek be- és kirakodása targoncák és targoncák segítségével.
  • Csomagok ellenőrzése szkennerek segítségével
  • A csomagok szemrevételezéses ellenőrzése a sérülések szempontjából
  • Az áruk azonosságának és mennyiségének ellenőrzése a kísérő okmányok alapján
  • Az egyes csomagok lemérése és a súlyok tárolása az ERP-rendszerben.
  • A csomagok tárolása a kaotikus raktárrendszerben
  • A legális rakománybiztosítás biztosítása
  • A targoncák és targoncák karbantartása és gondozása

A mi elvárásaink

  • Targoncavillás jogosítvány / darus jogosítvány
  • Rakományrögzítő tanfolyam
  • Jó fizikai alkalmasság

Amit kínálunk

  • Teljesítményhez kötött bér (IGZ/DGB kollektív szerződés), beleértve a béremelést is
  • Legfeljebb 30 nap éves szabadság
  • Szabadság és karácsonyi jutalom
  • Hosszú távú foglalkoztatás és reális esély a régió neves vállalatainál való elhelyezkedésre
  • Gondos bevezetés az új munkahelyre és személyes kapcsolattartó személy
  • Kommunikáció, bérszámfejtés és munkaidő-nyilvántartás digitálisan a munkaalkalmazásunkon keresztül