Ajutor in depozit m/w/d) Heilbronn- Böllinger Höfen

Wir bringen zusammen, was zusammen gehört

Pentru un centru logistic din Heilbronn, cod postal 74078, cautam muncitori in depozit (m/w/d) - comisionarea produselor de papetarie, cu incepere imediata.

Descrierea postului

  • Comisionarea, scanarea si impachetarea produselor de papetarie
  • Pregatirea produselor catre livrare conform comenzii

Conditii de angajare

  • Disponibilitate la lucru in 2 schimburi
  • Cunostinte de limba germana nivel A2
  • Seriozitate si punctualitate
  • Nu este nevoie de experienta

Oferta noastra

  • 13,00€ brut/ora spor de noapte 25% neimpozitabil incepand cu ora 23:00
  • Sanse bune de preluare
  • Echipament de lucru gratuit
  • Asistenta in limba romana pe toata perioada contractului