Staplerfahrer (m/w/d) bis 3.000 € / Brutto/ Stivuitorist

Wir bringen zusammen, was zusammengehört

Pentru o companie bine-cunoscută din Waldenburg, căutăm un stivuitorist (m/f/d) cu incepere imediata.

Descrierea postului

  • Depozitare și comisionare marfuri cu stivuitoar cu operare la inaltime
  • Transportul intern de mărfuri
  • Despachetarea livrărilor de mărfuri și distribuirea acestora în locurile corespunzătoare
  • Manipularea mărfurilor cu stivuitor manual

Conditii de angajare

  • Experiență de lucru în domenil logisticii
  • Bune cunoștințe de limba germană
  • Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi
  • Permis de stivuitorist valabil
  • Fără frică de înălțime

Oferta nostra

  • Salariu de până la 16,51 €  brut/ora + 2 € bonus de productivitate pe oră lucrată
  • Spor de noapte, prime de vacanță și de Crăciun
  • Loc de muncă pe termen lung și șanse bune de angajare
  • Echipament de lucru gratuit
  • Transport contra cost