Elektroinstalater (m/w/d) Nemecko

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortung

Hledáme pro našeho klienta v Chemnitz elektromontéry pro domovní a bytové instalace (m/ž/d), kteří se domluví alespoň základní nemčinou.

Vaše úkoly:

  • Instalace optických/ internetových kabelů a zapojení
  • Přípravné řemeslnické práce

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání v oboru elektro
  • Ochota jezdit občas po montážích (pouze v regionu Saska)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Základní znalost německého jazyka, která umožnuje domluvit se se zaměstnavatelem

Nabízíme:

  • Německou smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci v angažovaném a kolegiálním týmu
  • Pečlivé zapracování zkušenými kolegy a možnost dalšího vzdělávání
  • V případě montáží diety 24 € na den + zajištěné a hrazené ubytování
  • Nástupní mzdu od 12,50 €/ h. brutto dle zkušeností a kvalifikace
  • Možnost převzetí klientem do kmene
  • Osobní podpora v rodném jazyce (vyřizování zdrav. pojišťovny, ubytování, ...)
  • Práce pondělí - čtvrtek á 10 h./den

Zaujala Vás nabídka? Pošlete nám životopis v českém nebo německém jazyce!

Nabízíme i další pozice v oboru elektro a strojírenství. Podrobné informace Vám rádi poskytneme mailem nebo na telefonu +49 371 23 37 44 52.

Nabídka je časově neomezená.

Kontaktdaten für Stellenanzeige

Haben Sie weitere Fragen? Ich bin gerne für Sie da:

Kristyna Lamblova
Telefon: 0371/233744-52
E-Mail: jobs.chemnitz@eisen-services.com

Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass postalische Bewerbungen aus organisatorischen Gründen nicht zurückgesendet werden können.

Stellendetails:

Abteilung(en): Elektrobereich

Beschäftigungsort: Chemnitz

Art(en) der Anstellung: Vollzeit

Beschäftigungsbeginn: ab sofort

Art(en) des Personalbedarfs: Neubesetzung

Tarifvertrag: iGZ

Entgeltgruppe: 4