Ślusarz (m/k/d)

Stellen-ID: 2021-101

Beschäftigungsort: Insheim

Art(en) der Anstellung: Vollzeit

MY SZUKAMY…

… Ślusarza (m/k/d) dla naszego klienta w Insheim, aby poszerzyć jego zespół.

TWOJE ZADANIA:

  • Produkcja i montaż zadaszeń, elementów elewacji, bram itp.
  • Będziesz także pracować przy produkcji wyrobów na zamówienie
  • Czytanie i praca z rysunkami, a także ogólna obróbka metali, będą również częścią Twojej dziedziny pracy

TEGO OCZEKUJEMY:

  • Ukończonej szkoły zawodowej jako ślusarz (m/k/d)
  • Doświadczenia zawodowego w wyżej wymienionym obszarze
  • Prawo jazdy kat. B i samochodu

OD NAS I NASZEGO KLIENTA OTRZYMASZ:

  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie oraz premie urlopowe i świąteczne
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego klienta
  • Bezpieczna prace z umową na czas nieokreślony
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia zgodnie z układem zbiorowym pracy iGZ
  • Dodatkowe usługi i podwyżki płac poprzez zbiorowo uzgodnione dopłaty branżowe
  • Możliwość otrzymania zaliczek

TO JESTEŚMY MY:

Obsługa z sercem- jako zespół z dnia na dzień jesteśmy coraz lepsi w tym, co robimy.
Ta dewiza przyświeca nam od 2001 roku, gdzie aktywnie wspieramy naszych klientów korporacyjnych z branży handlowej, rzemieślniczej, logistycznej, produkcyjnej, biurowej i rekrutacji wykwalifikowanych pracowników w ramach pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy. Naturalnie uwzględniamy zarówno życzenia i potrzeby naszych kandydatów, jak i naszych klientów.

DANE KONTAKTOWE:

ArnoldPersonal GmbH
Frau Paulina Bembenista
Klaus-von-Klitzing-Str. 3
76829 Landau in der Pfalz
+49 6341 995599

Cieszymy się na myśl o Twoich dokumentach aplikacyjnych. Poniżej znajduje się nasza strona internetowa dzięki, której możesz przesłać nam swoja aplikacje:
www.arnold-personal.com

Możesz również przesłać dokumenty aplikacyjne w formacie PDF bezpośrednio na nasz adres e-mail:
bewerbung@arnold-personal.com

Fühlen Sie sich angesprochen?

Dann bewerben Sie sich einfach und unkompliziert über den Bewerbungsbutton: