Prace v ELEKTRO oboru (m/w/d) Nemecko

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortung

Hledáme pro naše klienty v Chemnitz a okolí spolehlivé pracovníky se vzděláním v oboru elektro na různé pozice.

Podmínkou je min. základní znalost německého jazyka, která umožnuje práci podle technické dokumentace v NJ.

Dlouhodobě nabízené pozice:

  • Montér skříňových rozvaděčů
  • Zkušební technik
  • Elektrotechnik
  • Elektromechanik
  • Elektroinstalatér
  • Servisní technik v telekomunikacích
  • Pomocný elektrikář

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Německou smlouvu na dobu neurčitou
  • Plat od 11,33 € do 15,34 €/ hod. brutto dle vzdělání a praxe
  • Tarifní nárůst mzdy po dobu 16ti měsíců
  • Prémie 2x ročně
  • Možnost profesního růstu
  • Pracovní oblečení zdarma
  • Pomůžeme při hledání ubytování v Chemnitz
  • Převezmeme veškeré administrativní úkony (přihlášení se zdravotní pojišťovnou atd.)
  • Osobní p0odpora v českém jazyce
  • Dlouhodobou spolupráci a možnost převzetí klientem do kmene

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání a praxi v oboru elektro
  • Min. základní znalost NJ
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Chuť učit se novým věcem

Nabídka časově neomezena.

Těšíme se na Vaše životopisy v českém, německém nebo anglickém jazyce! Pokud máte vzdělání a praxi v technickém oboru, můžete nám zaslat iniciační životopis

Hledáme především kvalifikované zaměstnance v technických oborech na pozice jako zámečník, elektrikář, zkušební technik, mechanik, mechatronik, svářeč, telekomunikační technik apod. Vítáme iniciativní žádosti o práci!

Eisen Personal Service je personální agentura se sídlem v Norimberku a hledá motivované a odhodlané zaměstnance, kteří hledají zajímavá pracovní místa s německými společnostmi v regionu. Zajistíme Vám práci rychle a spolehlivě, vše na německou smlouvu. U všech našich klientů je možnost převzetí do kmene. V naší pobočce v Chemnitz mluvíme česky.

Podrobné informace Vám rádi poskytneme mailem nebo telefonicky na +49 371 23 37 44 52.

Kontaktdaten für Stellenanzeige

Haben Sie weitere Fragen? Ich bin gerne für Sie da:

Kristyna Lamblova
Telefon: 0371/233744-52
E-Mail: jobs.chemnitz@eisen-services.com

Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass postalische Bewerbungen aus organisatorischen Gründen nicht zurückgesendet werden können.

Stellendetails:

Abteilung(en): Elektrobereich

Beschäftigungsort: Chemnitz

Art(en) der Anstellung: Vollzeit

Beschäftigungsbeginn: ab sofort

Art(en) des Personalbedarfs: Neubesetzung

Tarifvertrag: iGZ

Entgeltgruppe: 3