Operator maszyny (m/k/d) w dziale laserów

Stellen-ID: 2022-010

Beschäftigungsort: Hatzenbühl

Art(en) der Anstellung: Vollzeit

POSZUKUJEMY...

... dla klienta w Hatzenbühl operatora maszyny (m/k/d) w dziale laserów, od teraz na 2 zmiany.

OD NAS I NASZEGO KLIENTA OTRZYMASZ:

  • Długoterminowa i bezpieczna pracę z umową na czas nieokreślony
  • Terminowa płatność zgodnie z układem zbiorowym iGZ
  • Dodatkowe świadczenia i podwyżki płac dzięki wspólnie uzgodnionym dopłatom branżowym
  • Miesięczne zaliczki
  • Premie świąteczne i urlopowe
  • Bardzo duża szansa na przejęcie przez klienta
  • Bezpłatny parking

TWOJE ZADANIA:

  • Obsługa i konfiguracja maszyny
  • Wdrożenie kontroli jakości w trakcie i po zakończeniu produkcji
  • Utrzymanie swojego miejsca pracy w czystości
  • Zgłaszanie awarii
  • Dodatkowo wspieranie procesu produkcji

TEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Pierwsze doświadczenie i wcześniejsza wiedza jako operator maszyn (m/k/d)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy klasy B i samochód są zaletą, chyba że pochodzisz z obszaru Hatzenbühl

TO JESTEŚMY MY

W ArnoldPersonal, dzięki naszej rozległej sieci, otwieramy nowe możliwości przekazywania Twojej osobowości tam, gdzie Twoje umiejętności są we właściwym miejscu.

Od 2001 roku zależy nam na skutecznym łączeniu kandydatów i firm oraz towarzyszeniu każdemu kandydatowi, od wstępnej rozmowy z nami po umowę o pracę. Ponieważ traktujemy pracę osobiście!

KONTAKT:

ArnoldPersonal GmbH
Pani Josephine Heß
Klaus-von-Klitzing-Straße 3
76829 Landau
Tel: 06341-99 55 99

Czekamy na Twoją aplikację za pośrednictwem naszego portalu aplikacyjnego na:
www.arnold-personal.com

Uprzejmie prosimy o dołączenie dokumentów aplikacyjnych wyłącznie w formie pliku PDF.

Fühlen Sie sich angesprochen?

Dann bewerben Sie sich einfach und unkompliziert über den Bewerbungsbutton: