Pracownik produkcji / operator maszyny (m / k / d)

Stellen-ID: 2021-190

Beschäftigungsort: Rohrbach, Pfalz

Art(en) der Anstellung: Vollzeit

MY SZUKAMY…

...dla naszego klienta w Rohrbach pracowników produkcyji/operatorów maszyn (m/k/d) w systemie 3-zmianowym.

OD NAS OTRZYMASZ:

  • Bezpieczna prace ze stałą umową
  • Możliwość uzyskania wyższego wynagrodzenia
  • Dodatki urlopowe i świąteczne, mozliwosc otrzymywania zaliczek
  • Terminowa i obliczalna płatność zgodnie z układem zbiorowym pracy iGZ
  • Dodatkowe usługi zależne od zatrudnienia i podwyżki płac poprzez zbiorowo uzgodnione dopłaty branżowe

TWOJE ZADANIA:

  • Wspierasz operatora maszyny wykonując prace przygotowawcze w produkcji
  • Podczas fazy wstępnej otrzymasz również dodatkowe zadania, aby w niedalekiej przyszłości móc samodzielnie obsługiwać maszynę
  • Przeprowadzasz również kontrolę jakości

TEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Pierwsze doświadczenie produkcyjne, najlepiej jako operator maszyny (m/k/d)
  • Chęć pracy na trzy zmiany
  • Prawo jazdy klasy B i samochód, jeśli nie pochodzisz z najbliższej okolicy Rohrbach

TO JESTESMY MY:

Obsluga z sercem- jako zespol z dnia na dzien jestesmy coraz lepsi w tym co robimy.
Ta dewiza przyswieca nam od 2001 roku, gdzie aktywnie wspieramy naszych klientow korporacyjnch z branzy handlowej, rzemieslniczej, logistycznej, produkcyjnej, biurowej i rekrutacji wykwalifikowanch pracownikow w ramach pracy tymczasowej i posrednictwa pracy. Naturalnie uwzgledniamy zarowno zyczenia i potrzeby naszych kandydatow, jak i naszych klientow.

DANE KONTAKTOWE:

ArnoldPersonal GmbH
Frau Paulina Bembenista
Klaus-von-Klitzing-Straße 3
76829 Landau
Tel: 06341-99 55 99

Cieszymy sie na mysl o Twoich dokumentach aplikacyjnych. Ponizej znajduje sie nasza strona internetowa dzieki, ktorej mozesz przeslac nam swoja aplikacje:
www.arnold-personal.com
Mozesz rowniez przeslac dokumenty aplikacyjne w formacie PDF bezposrednio na nasz adres e-mail:
bewerbung@arnold-personal.com

Fühlen Sie sich angesprochen?

Dann bewerben Sie sich einfach und unkompliziert über den Bewerbungsbutton: