Wir suchen:

Ładowacz (m/k/d)

Ort

Straelen

Vertragsart

Vollzeit

Arbeitszeitmodell

Neubesetzung

Kategorie

Helfer

Beschäftigungsbeginn

Ab sofort

Dla naszego znanego klienta poszukujemy rzetelnego ładowacza (m/f/d) do zakładu w Straelen.

Über uns:

Aurea GmbH może pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w branży usług personalnych. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego wyzwania, czy chcesz zmienić orientację zawodową, poszukujemy Cię jako zmotywowanego pracownika (m/k/d) w ramach pracy tymczasowej lub pośrednictwa pracy.

Ihre Aufgaben:

  • Pakujesz i ładujesz kwiaty i rośliny
  • Sortowanie towarów
  • Przeprowadzanie kontroli jakości
  • Ogólne czynności magazynow
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek

Ihr Profil:

  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy
  • Niezawodność i elastyczność
  • Niezawodne działanie
  • W najlepszym przypadku licencja na wózek widłowy
  • Doświadczenie w ładowaniu

Fühlen Sie sich angesprochen? Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung! Am schnellsten können wir Ihre Bewerbung bearbeiten, wenn Sie sich online bei uns bewerben.

Im Moment ist kein passender Job für Sie dabei?
Dann registrieren Sie sich doch für unser Job-Abo.

Warum Aurea?

  • Pewny, ponadtaryfowy dochód (układ zbiorowy BAP/DGB)
  • Dobre świadczenia socjalne, w tym premia świąteczna/wynagrodzenie za urlop
  • Dodatki zmianowe
  • Odpis na oszczędności tworzące kapitał
  • Szansa na długoterminowe zatrudnienie z możliwością przyjęcia do pracy
  • Prawo do urlopu regulowanego
  • Wysoki standard bezpieczeństwa pracy (certyfikat SCP)
  • Nagroda Kununu dla najlepszej firmy
  • Zatrudnienie w pobliżu miejsca zamieszkania
  • Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Ihr Ansprechpartner:

Dagmar Warzecha
Recruiting
numer telefonu: 02839 28 39 72 0
e-mail: straelen@aurea-gmbh.de

Adres:
Aurea GmbH
Veilingstr. N964
47638 Straelen
www.aurea-gmbh.de