Wir suchen:

Помощник в производството (м/ж/д) / Produktionshelfer (m/w/d)

Ort

Herongen

Vertragsart

Schicht, Vollzeit

Arbeitszeitmodell

Neubesetzung

Kategorie

Helfer

Beschäftigungsbeginn

Ab sofort

За добре познатия ни клиент в областта на цветята и растенията търсим надежден производствен служител (м/ж/д) / Produktionshelfer (m/f/d) на площадката Херонген / Straelen Herongen.

Über uns:

Aurea GmbH може да се похвали с над 25-годишен опит в сферата на услугите за персонал. Независимо дали търсите ново предизвикателство или искате да се преориентирате професионално, ние ви търсим като мотивиран служител (м/ж/д) в рамките на временна заетост или назначаване на персонал.

Ihre Aufgaben:

• Сглобяване и демонтаж на CC каруци
• Подготвителна работа за производство
• Общи дейности по съхранение
• Подкрепа и опаковане на цветя

Ihr Profil:

• Първият професионален опит в производството е желателен, но не е задължителен

• Надеждност и способност за работа в екип

Fühlen Sie sich angesprochen? Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung! Am schnellsten können wir Ihre Bewerbung bearbeiten, wenn Sie sich online bei uns bewerben.

Im Moment ist kein passender Job für Sie dabei?
Dann registrieren Sie sich doch für unser Job-Abo.

Warum Aurea?

  • Сигурен доход над тарифата (колективен договор BAP/DGB)
  • Добри социални придобивки, вкл. коледен бонус/плащане за празниците
  • Надбавки за смяна
  • Обезщетение за капиталообразуващи спестявания
  • Шанс за дългосрочна заетост с възможност за назначаване на работа
  • Регламентирано право на отпуск
  • Висок стандарт за безопасност на труда (сертификат SCP)
  • Награда за най-добра компания на Kununu
  • Заетост в близост до местоживеенето ви

Ihr Ansprechpartner:

Чувствате ли се адресирани? След това се свържете с

Dagmar Warzecha
Recruiting
Телефон: 02839 28 39 72 0
Поща: straelen@aurea-gmbh.de

Адрес:
Aurea GmbH
Veilingstr. N964
47638 Straelen
www.aurea-gmbh.de